Anděl Vojtěch Útočník
Pitelka Ondřej Obránce
Zubec David Obránce

Zpráva

Již 2. minuta naznačila průběh utkání. P. Bystričan vysunul V. Anděla, který o ruce gólmana dostal míč do branky – 0:1. Po čtvrthodince hry ustál faul ještě na vlastní polovině J. Lebeda a míčem mezi obránce vyslal na další gólovou pouť V. Anděla – 0:2. Po tom, co jsme přestali hrát, se domácí dostali třikrát k našemu vápnu a jednou dokonce až do něj. Po milimetrové nahrávce mezi obranu se ocitli sami před vybíhajícím J. Doležalem, který nečekanou střelu mezi nohy propustil do branky – 1:2. Na domácí děravou obranu platily rychlé akce. Jednu takovou jsme předvedli ve 28. minutě. J. Lebeda hlavičkoval výkop domácího gólmana k P. Hanouskovi, který ihned našel startujícího V. Vošického – 1:3. Dalších několik příležitostí jsme již neproměnili.

Druhá půle byla ještě jednoznačnější. Přestože za rozhodnutého stavu rozhodčí domácím připískával, nebylo jim to nic platné. Během půlhodiny nám stačil rozhodčí dát šest většinou nesmyslných karet. Utkání přesto nebylo nijak vypjaté. Skoro by se chtělo říct, že se hrálo v tréninkovém tempu. Čtvrtou branku dával do prázdné branky P. Bystričan po nahrávce V. Vošického, kterého vysunul P. Hanousek. V dalších minimálně deseti tutovkách jsme nepochopitelně selhali. V. Vošický, V. Anděl, P. Bystričan, J. Lebeda v naprostých tutovkách selhali. Kdo neviděl, ten neuvěří. Jednou zvonila tyč, podruhé jsme trefili gólmana nebo hráče stojícího v brance a také nebyly odpískány dvě jasné penalty. Již se ujala pouze krásná kombinace pěti hráčů zakončená doklepnutím V. Anděla.