Maršoun Jiří Útočník
Boček Jan Útočník
Zubec David Obránce

Zpráva

Ještě chrápeme! Po pár sekundách hry se útočník hostí ocitá sám před J. Doležalem a zakončuje do tyče – uff!!! V 7. minutě postupuje P. Bystričan sám na gólmana, ale před brankou hledá hůře postaveného spoluhráče. Z následného rohu hlavičkuje mimo V. Vošický.

Padá několik hovorů od srdce, když je střídán nejlepší útočník soupeře. Ve 12. minutě přichází další obrovská šance soupeře. Ze závaru před bránou soupeř zakončuje nad. Po lobu hostujícího útočníka ve 14. minutě předvádí vynikající zákrok J. Doležal. Ve 23. minutě prodlužuje J. Lebeda hlavou na V. Vošického, který stojí v ofsajdovém postavení, přenechává tedy P. Bystričanovi, který pohodově lobuje vyběhnutého gólmana – 1:0.

Po půl hodině hry propadl míč v naší šestnáctce k volnému útočníkovi soupeře, ten naštěstí lobem zakončuje vedle brány J. Doležala. Po dalších osmi minutách ve skrumáži v hostujícím vápně zakončuje J. Maršoun do řitě soupeře, míč končí na rohu. Ve 43. minutě po rohu P. Maliny zakončuje hlavou V. Vošický, ale také trefuje pouze obránce a kopeme další roh. V nastaveném čase poločasu opět kope roh P. Malina a slabě zakončuje V. Vošický. Odražený míč se dostává k P. Malinovi, který neomylně nachází P. Hanouska, který skóruje – 2:0.

V 54. minutě namazal J. Doležal útočníkovi hostí přímo proti noze, ale ten naštěstí minul. Po pár minutách následuje roh P. Maliny a míč se odráží k P. Bystričanovi. Jeho zakončení likviduje výborným zákrokem gólman hostí. Po třech minutách pobytu na hřišti nedoskočil J. Boček na centr P. Hanouska. Pak obránce hostí nakopává dlouhý míč na bránu J. Doležala, ale naštěstí trefil horní tyč. V 79. minutě vybojoval míč J. Boček, ale z 25ti metrů zakončil do rukavic gólmana. Po minutě centruje P. Hanousek a hlavou o tyč zakončuje P. Bystričan – 3:0.

V 85. minutě po hezké kombinaci V. Vošického a J. Bočka zakončuje V. Vošický střelou do obránce. Následně vybojoval míč J. Boček a jeho lob likviduje s problémy gólman hostí.