Roháč Pavel Obránce
Vrkoslav Ladislav Záložník
Zubec David Obránce

Zpráva

Diváci se ještě nestačili ani usadit a po centru L. Jelínka z přímého kopu a hlavě J. Prchala zvonilo břevno branky hostí. Podobná situace se odehrála v 15. minutě. P. Hanousek vyslal střílený centr z přímého kopu do vápna hostí, kam si naběhl P. Bystričan, ale hlavou mířil nad branku. Po dlouhých minutách boje o každý míč se v 34. minutě dostal do šance V. Vošický. Po kombinační akci z levé strany si obešel jednoho z obránců, ale v dobré střelecké vzdálenosti mu do střeli stačil strčit nohu druhý obránce. Ve 37. minutě zahrával přímý kop z velké dálky J. Prchal. Prudký míč z jeho kopačky prolétl nad hráči a těsně minul branku bezmocně přihlížejícího J. Hrabala. Další ohrožení branky hostí přišlo vzápětí. Rohový kop P. Hanouska prolétl chumlem hráčů v malém vápně. Ve 39. minutě se konečně nebývale velká návštěva diváků dočkala branky. K radosti těch domácích se po perfektní teči nahrávky P. Hanouska V. Andělem opět řítil z levé strany na branku V. Vošický. Tentokrát již nezaváhal a nechytatelnou střelou o zadní tyč poslal míč do sítě. První poločas se již dohrál a do kabin šli tedy spokojenější domácí.

Ve druhém poločase měli od úvodu navrch křivsoudovští. Do vyložených šancí se však dostat nedokázali. V 64. minutě pěkně pálil hostující M. Macháček, ale míč prolétl nad brankou. Po minutě se již hosté radovali. Po rohovém kopu se dostal ve vápně k míči D. Mišoň, obhodil si obránce a nekompromisní střelou do odkryté části branky nedal J. Doležalovi šanci. Hosté byli při chuti, v další šanci střílel O. Štika těsně nad branku. V 78. minutě se k přímému kopu z 20 metrů postavil L. Ptáček a potvrdil, že se mu v této sezóně střelecky daří. Ránou o tyč nenechal J. Doležala dosáhnout na míč. Domácí zaskočeni vývojem chtěli přitlačit směrem dopředu, ale opak byl pravdou. Po dalších dvou minutách podnikli hosté smrtící brejk. D. Vondrák zatáhl míč po pravé straně a ideální nahrávkou před odkrytou branku nechal skórovat M. Filipa – 1:3. Na to již domácí nedokázali najít žádnou odpověď. Ve druhém poločase chytajícího K. Ptáčka ohrozil snad jen stoper J. Prchal, když poslal několik dlouhých nákopů do jeho rukou.

Hosté si tak z Kralovic odvážejí tři cenné body. Ty si zasloužili hlavně za druhý poločas, kdy dokázali svojí převahu třikrát využít. Na rozdíl od domácích, kteří byli v první půli ještě hodně nebezpeční, ale nedokázali vstřelit více než jednu branku. V době, kdy jsou pod drobnohledem rozhodčí nutno pochválit hlavního rozhodčího M. Macháčka, který utkání s odpískal s přehledem. V tradičně velice vypjatém derby, které sledovalo 250 diváků, musel pouze dvakrát vytáhnout žlutou kartu. Již to vypovídá o tom, že se hrálo slušně.