Dolní Kralovice – Maršovice

Podrobnosti

Datum Čas Soutěž Sezóna Kolo
10.11.2018 14:00 Okresní přebor - II. třída 2018/2019 12

Výsledky

Tým1st Half2nd HalfGoals
Dolní Kralovice011
Maršovice101

Dolní Kralovice

Doležal Jan Brankář
Marušák Jiří Obránce
Dvořák Michal Obránce
Kotrč Josef Obránce
Jelínek Lukáš Záložník
Bystričan Petr Záložník
Lebeda Jan Záložník
Maršoun Jiří Záložník
Vrkoslav Ladislav Útočník
Vošický Vojtěch Útočník
Anděl Vojtěch Útočník
Roháč Pavel Obránce
Doležal Lukáš Útočník
Holba Jakub Útočník
Zubec David Obránce

Zpráva

Po rohu L. Jelínka ve 2. minutě se v dobré pozici ocitl J. Maršoun, ale hlavou netrefil míč. Po další akci se V. Vošický dostává k odraženému míči, centruje zpět do vápna, kde L. Vrkoslav zakončuje vysoko nad branku. V 6. minutě jsme dostali lekci z produktivity. Po rohovém kopu se dostává míč k hostujícímu útočníkovi, kterého napoprvé vychytal J. Doležal. Následná dorážka už ale končí v naší síti. Následně P. Bystričan prodlužuje míč hlavou za sebe na L. Jelínka, ten těžký míč bohužel míjí. V 11. minutě se hostující záložník probíjí po levé straně a jeho centr končí těsně vedle naší branky. Až za dalších deset minut je k vidění další nebezpečná akce hostí. Ti po centru z levé strany prodloužili míč až na naši branku, kde míč zneškodnil pozorný J. Doležal. Po půlhodině hry jsme mohli sledovat dvě pohledné kombinační akce J. Lebedy a V. Anděla zakončené nepřesnými střelami P. Bystričana. Krásnou kombinaci předvedli také hosté. Z pravé strany se dostali k nebezpečnému zakončení, míč však skončil v rukavicích J. Doležala – uff. Hodně našich akcí končilo „nevynucenou chybou“. Příkladem budiž rozehrávka J. Lebedy na úplně volného L. Jelínka, který posílá centr do vápna přímo na kopačky hostí.

Po změně stran vyzkoušel P. Bystričan střelou z úrovně penalty hostujícího gólmana. Ten však házenkářsky míč vykopl mimo. Náš úvodní tlak pokračuje. Unikající V. Anděl posílá krásný míč celým malým vápnem, ale tam nebyl nikdo, kdo by ho usměrnil do požadovaného místa. Nadále jsme hosty mačkali a v 54. minutě to přišlo. Střelu L. Jelínka mířící do branky zastavila ruka obránce a kopala se penalty. L. Jelínkovi ji gólman vystihl a míč vyrazil před sebe. Následných několik dorážek hosté zblokovali až na tu poslední. To J. Holba prodloužil hlavou míč do malého vápna, kde ho J. Lebeda hlavou poslal nad padajícího gólmana do branky – akce jako z Edenu! V 64. minutě unikl V. Vošický, ale jeho zakončení levačkou nebylo pro gólmana nebezpečné. Z protiútoku se hosté dostali ke střele, která měla o hodně nebezpečnější parametry, ale také gólem neskončila. V 70. minutě hází dlouhý aut J. Holba, L. Doležal ho prodlužuje a V. Anděl hlavičkuje těsně vedle. V 72. minutě byl po druhé žluté kartě vyloučen jeden z hráčů hostí. To byl signál k dalšímu našemu náporu. Opět soupeři zaváříme v jeho pokutovém území, ale několikátá dorážka končí na nohách jednoho z obránců na brankové čáře. Hnali jsme se za vítězstvím. Vzadu se k výbornému výkonu rozehrál Mich. Dvořák. Po jednom z jeho centru zakončuje v 75. minutě J. Holba hlavou vedle. Poslední šanci utkání měli oslabení maršovičtí. Centr, ale volejbalově poslal do branky hostující záložník, branka tak platit nemohla a naopak hosté mohli být rádi, že nepřišlo další vyloučení.

Zápas skončil asi spravedlivou remízou. Některé krásné akce střídali hluché okamžiky. Domácí nevyužili téměř 20ti minutovou přesilovku.

Místo zápasu

Dolní Kralovice - fotbalové hřiště
Vraždovy Lhotice 48, 257 68 Dolní Kralovice, Česko