Vrkoslav Ladislav Záložník
Roháč Pavel Obránce
Mynařík Jan Obránce

Zpráva

O první velkou šanci utkání se postaral V. Vošický, který po pěkné kombinační akci sám před gólmanem trefil jeho nohy. V 11. minutě se hosté uvolnili ne levé straně, poslali centr na přední tyč, kam si naběhl Horčička a krásnou hlavičkou nedal J. Doležalovi šanci. Po chvilce hosté prokázali velkou bojovnost v útočné šestnáctce a z blízkosti poslali míč do branky. O kontr se snažili J. Maršoun a P. Malina, ale ani jeden nedokázal své velké šance využít. Hosté byli nadále nebezpečnější. V další vyložené šanci již mířili do odkryté branky, ale naštěstí trefili M. Smejkala. Ve 34. minutě si však spravili chuť. Doběhli dlouhý nákop, z naší pravé strany nacentrovali a Horčička hlavičkou s tečí J. Doležala dopravil míč do sítě potřetí.

Z druhé půle neuběhla ani minuta, když se olbramovičtí opět probíjeli vápnem k naší brance. Míč se se štěstím dostal k Horčičkovi, a ten se obvykle nemýlí. Tentokrát se dokázal trefit i z velice ostrého úhlu. Nic jsme nevzdávali a do této chvíle jasně lepší hosty jsme začali pomalu přehrávat. V. Vošický trefil hlavou obránce stojícího na brankové čáře, J. Maršoun technickou střelou těsně minul branku, ale P. Bystričan již dokázal snížit na 1:4. Využil k tomu dlouhého nákopu P. Maliny a míč poslal do branky hlavou nad vybíhajícího gólmana. Již běžela 75. minuta, když byl ve vápně faulován rychlonohý V. Vošický a nařízenou penaltu bezpečně proměnil P. Hanousek. Tlačili jsme se dopředu a tak olbramovičtí podnikli několik nebezpečných kontrů do otevřené obrany. Po jednom takovém musel povedenou střelu likvidovat J. Doležal. Zranitelnost hostující obrany se ukázala v 84. minutě po dalším centru P. Hanouska do vápna, kde míč ve skluzu poslal k tyči J. Lebeda. Stav 3:4, zhruba 10. minut do konce, to již hosty trochu znejistělo. Natěšení domácí diváci se však kýžené remízy nedočkali a hosté si tak odvezli všechny body. Ty si zasloužili po dobrém výkonu umocněným našim velice špatným výkonem v prvním poločase.