Roháč Pavel Obránce
Zubec David Obránce
Doležal Lukáš Útočník

Zpráva

Z úvodního spánku se hráči obou mužstev i diváci trochu probudili, když z ničeho nic rozhodčí Malý odpískal penaltu za ruku v pokutovém území domácích. Babický nabídnutou šancí nepohrdl a v 9. minutě tak pravonínským zajistil vedení. Pravonínští byli lepším týmem, ale stále se bojovalo především o střed hřiště. Obrany hrály pozorně a tak další vzruch přišel až v 25. minutě. J. Lebeda byl ve vápně soupeře podražen a L. Jelínek se také z pokutového kopu nemýlil. Dobře jsme věděli, že velké nebezpečí hrozí především od zkušeného Vlasáka, kterého dlouho držel na uzdě M. Kotýnek. Přesto se v závěru poločasu dostal ke dvěma hlavičkám. Jednu nasměroval mimo a druhou do rukou J. Doležala. My jsme toho směrem dopředu moc nepředvedli, nedokázali jsme využít rychlosti našeho útoku.

Hned po změně stran jsme nebezpečně zaútočili a soupeř ihned kontroval rychlým protiútokem zakončeným střelou do tyče. Další pěkná akce byla k vidění až v 57. minutě. Konečně se nám povedl dlouhý míč na V. Anděla, který povodil obránce a zpětnou nahrávkou vybídl ke střele J. Maršouna. Míč z jeho kopaček potěšil oko diváka, ale gólmanovi hostí moc starostí nenadělal. To hosté v 62. minutě již rozvlnili sít za J. Doležalem. Po autovém vhazování se protlačili k bombě pod břevno. Z našich snah o vyrovnání stojí za zmínku další rána J. Maršouna těsně nad branku a povedený přímý kop L. Jelínka do břevna. V 78. minutě zabojoval V. Anděl, k míči se dostal V. Vošický, zapnul turbo, prosmýkl se mezi dvěma obránci a podél vybíhajícího gólmana poslal míč do branky – 2:2. Pět minut poté mohl V. Vošický hlavou poslat míč do prázdné branky, ale byl nedovoleně sražen obráncem. Rozhodčí Malý opět prokázal svůj strach písknout něco zásadního a mlčel. Boj o tři body jsme nevzdávali až do konce. Po krásné akci V. Vošického a J. Maršouna velice nebezpečně pálil R. Pozner, ale gólman stihl přízemní střelu vyrazit. V 89. minutě našel poslední zbytky sil V. Anděl, když rychlým návratem na vlastní polovinu odebral míč soupeři. Z toho těžil V. Vošický, který opět provětral obránce, ale z nadějného úhlu pálil pouze do boční sítě. S konečnu spravedlivou remízou mohou být asi spokojenější hosté. Ti sice v úvodních minutách utkání předváděli výborný fotbal, ale jejich výkon šel pomalu dolů, až se ke konci utkání strachovali i o ten jeden bod.