Mynařík Jan Obránce
Vrkoslav Ladislav Obránce
Šofr Jan Záložník

Zpráva

V první akci vidíme hosty. Ti rozehrávají rohový kop nakrátko a o rychlé kombinaci střílí bombu k bližší tyči. J. Doležal vytáhl výborný zákrok. Další šance přichází v 9. minutě, kdy po centru z levé strany podbíhá míč P. Malina a naštěstí pro nás zakončuje hostující záložník vedle. Ve 12 minutě vybojoval míč P. Hanousek a posílá osamoceného V. Vošického na bránu, který nedává. Vzápětí je k vidění krásná kombinace. Nejprve u rohu vybojoval míč J. Lebeda, přihrál J. Maršounovi, ten míč poslal dále na V. Vošického, který dává proti noze P. Hanouskovi, ale ten zakončuje nad. Další brejk táhne po levé straně V. Vošický. Zasekává míč a nechává ho P. Hanouskovi na velkém vápně, který opět míří vedle. Po přímém kopu hostí v 19. minutě vytahuje výborný zákrok J. Doležal. Po delší pasáži bez většího vzrušení po dlouhém odkopu soupeře ve 39. minutě úplně přestáváme hrát a soupeř toho využívá. Naštěstí střílí úplně vedle. Po střetu kolem vápna hostí se dostává k míči V. Vošický, ale jeho křižnou střelu likviduje gólman hostí. Zatím sledujeme vyrovnané utkání, které nejspíš rozhodne jedna chyba …. nebo ne?

Druhý poločas začínáme myšlenkami ještě v kabině. Nejlepší hráč soupeře se oprostil od svých hlídačů a nebezpečně vystřelil na vzdálenější tyč, kde chytá míč J. Doležal. Tentýž hráč ve 49. minutě protáhl křižnou střelou z vápna J. Doležala i na druhou stranu. A do třetice pálí zmíněný hráč, ale nakonec hodně vedle. V 54. minutě po faulu na P. Bystričana rozehrává L. Jelínek přímý kop z hranice velkého vápna. Jeho střela míří z břevna do zad bezmocného gólmana – 1:0. Z naprosto vymyšleného trestňáku v 62. minutě střílí soupeř vyrovnávací branku. Z brejku hostí následně zakončuje jeden z útočníků vysoko nad. V 69. minutě se po krátkém odkopu P. Roháče na polovinu hřiště se dostává míč k hostujícím útočníkům, kteří si prohodí zbytek naší obrany a jdou na J. Doležala. Ten vyběhl proti míči a zmenšil úhel střelci, který nakonec poslal míč do tyče. V 71. minutě rozehrává přímý kop do zdi P. Malina a následný odražený míč posílá těsně nad P. Hanousek. Vzápětí předvádíme vzorný důraz v soupeřově vápně, který je zakončen gólem na 2:1. P. Bystričan přehazuje šajtlí gólmana. V další naší akci šel sám na gólmana J. Lebeda a byl sestřelen zezadu za žlutou kartu. Následný přímý kop rozehrává P. Hanousek na úplně volného V. Vošického. Jeho úmysl vystihl jeden z obránců a uklízí míč do bezpečí. A přihodili jsme další pohlednou akci. Po rozehrávce se ocitl sám před gólmanem V. Vošický, ale bohužel byl v ofsajdu. V 80. minutě se stává hrdinou okamžiku pomezní rozhodčí. Po diskusi s ním odvolává hlavní rozhodčí nařízenou penaltu proti nám! Tři minuty nato stejný hráč, který sestřelil J. Lebedu předvádí klukovinu na půli hřiště. Rukou nad hlavou stopuje nic neřešící míč a dostává 2. žlutou kartu. Přesilovku využíváme hned vzápětí. Po nahrávce P. Hanouska doklepává do prázdné brány úplně neobsazený V. Vošický – 3:1. Už v 89. minutě předvádí ukázkový důraz P. Bystričan, který ještě nahrává V. Andělovi, ten je ale v ofsajdu. Druhý poločas byl o poznání koukatelnější a hlavně se šťastným koncem! Zápas rozhodl okamžik v 80. minutě a odvolaná penalta.