Roháč Pavel Útočník
Mareš Miroslav Záložník
Zubec David Obránce

Zpráva

V Jankově se hrálo za mírného deště s přijatelnou teplotou. Což nám svědčilo. Ve 4. minutě se na velkém vápně ocitl V. Vošický proti vyběhnutému gólmanovi, ale trefil ho do nohou. Hosté oplatili rychlou akcí a tvrdou střelou z úhlu, kterou kryl J. Doležal. Ještě v 5. minutě zahrávali domácí přímý kop z 18 metrů. Míč zapadl přesně k tyči, tentokrát na již bezmocného J. Doležala. Přesto bylo znát, že jankovští nejsou tím mužstvem, co bývali. Nebyli špatní, ale naše mírná herní převaha byla znát. Domácí se snažili nakopávanými míči překonat naši obranu. Naopak my jsme se snažili míč dostat na zem, což nám mnohokrát nevycházelo. Až ve 23. minutě jsme podnikli kombinační akci ještě z hloubky naší poloviny, až k V. Vošickému, který střelou z úhlu konečně vyrovnal. V 29. minutě se dostal soupeř před naší branku, ale tu naštěstí o kousek minul. Náš tlak na soupeřovu branku pomalu sílil. Po perfektním centu z přímého kopu P. Hanouska hlavičkoval V. Vošický ve vyložené pozici ne do branky, ale od ní. Ve 37. minutě přiťukl míč hlavou V. Vošický a P. Bystričan ho střelou k tyči uklidil do branky. Nutno přiznat, že při obou našich gólech jsme měli i notnou dávku štěstí, když míč proklouzl stoperovi domácích pod nohami. Nadále jsme se tlačili před branku domácích. J. Maršoun hlavičkou poslal míč napříč malým vápnem, ale tam nenašel žádného adresáta. V. Vošický se řítil po levé straně na branku, ale sám si míč v poslední chvíli ukopl. Ve 41. minutě zahrával rohový kop P. Hanousek, na který si ve vápně počkal osamocený P. Bystričan a hlavou ho neomylně poslal do sítě.

Druhá půle byla o trochu vlažnější. Domácí jsme prakticky nepustili do šance. Za zmínku stojí snad jen dva přímé kopy vymodlené na rozhodčím Černém. Jeden skončil ve zdi a druhý v rukou J. Doležala. Sami jsme si několik šancí vypracovali. Bohužel mnoho akcí již do otevřené obrany jankovských ztroskotalo na špatné finální nahrávce. Hned ve 48. minutě se blýskl pěknou střelou těsně nad branku J. Maršoun. Téměř jistotu vítězství zajistil v 72. minutě V. Vošický ránou z voleje po několika odrazech míče ve vápně domácích. Do konce utkání jsme ještě podnikli několik výpadů k brance domácích, ale již bez gólového efektu. To nás již mrzet nemuselo, protože vítězství 1:4 nám zaručilo zisk tří překvapivých, ale naprosto zasloužených bodů.