Mareš Miroslav Brankář
Mynařík Jan Obránce
Zubec David Obránce

Zpráva

Domácí na nás vlétli s velkým nasazením. Úniky po stranách, několik střel z přímých kopů po našich faulech a rohové kopy jsme dokázali ubránit nebo sami domácí nevyužili díky nepřesnosti. Několik nebezpečných střel zlikvidoval vynikajícími zákroky J. Doležal. Štěstí nám přálo do 25. minuty, kdy se po rohovém kopu prosadil domácí kanonýr Helma, nutno dodat že jen díky naší chybě, kdy jsme ho díky špatné komunikaci nechali neobsazeného. Pak jsme začali vystrkovat růžky směrem dopředu i my. Možná i k našemu překvapení to šlo. Dopředu jsme se dostávali ne moc fotbalově, dlouhými nákopy, ostatně to samé dělali domácí. Několik slibných akcí tak založil L. Vrkoslav nebo J. Lebeda, když prodlužovali míče hlavou. Ve 28. minutě ještě P. Hanousek pálil nad branku. To po nákopu Mich. Dvořáka z hlouby naší poloviny ve 32. minutě V. Vošický hlavou zaskočil gólmana domácích a bylo srovnáno. Domácí byli trochu opařeni a naše šance se začaly množit. Střelu P. Bystričana z vápna zlikvidoval gólman. Po rohu L. Jelínka mířil hlavou nad V. Vošický. Ve 41. minutě kopal další z rohů L. Jelínek a V. Vošický se tentokrát hlavou nemýlil. Následně pálil z přímého kopu nad P. Hanousek. Bohužel ve 42. minutě zaúřadoval podruhé domácí útočník Helma, když se zmocnil míče po slabém odhlavičkovaní P. Roháče a nechytatelnou ránou z 18 metrů propálil J. Doležala. Naše odpověď mohla být rychlá, ale V. Vošický po rohu L. Jelínka poslal míč hlavou nad a nedokonal tak poločasový hatrick. Do přestávky domácí ještě jednou provětrali rukavice J. Doležala, ale to na poločasovém výsledku 2:2 nic nezměnilo.

Ihned po rozehrání se dostává míč do našeho pokutového území, kde ho J. Kotrč pouštěl do rukou J. Doležala, kterému ho těsně před rukama vypíchl domácí útočník a poslal ho do prázdné branky. V 50. minutě se domácím povedla opět krásná střela z dálky, která naštěstí pro nás skončila pouze na tyči. To v 53. minutě jsme již kapitulovali po čtvrté. Dlouhý nákop z půlky J. Doležal podcenil, podběhl ho a již stačil míč pouze tečovat v cestě do branky. Poté musel J. Doležal pro zranění prstu postoupit místo v brance M. Marešovi. Minutu nato zahrávají domácí rohový kop. Míč se odrazil mimo branku, když přiběhl útočník domácích a snad i nechtěně ho z nemožného úhlu zatočil tak neskutečně, že skončil v naší brance. Pátá branka nás na dlouhé minuty uvrhla do útlumu. Sice jsme dokázali další ataky domácích ustát, ale směrem dopředu nám to moc nešlo. Ojedinělou, ale velkou příležitost jsme měli v 75. minutě. P. Hanousek rozehrával z levé strany od lajny přímý kop a J. Lebeda ve vyložené šanci hlavičkoval pouze do břevna. V. Vošický a J. Maršoun měli dnes těžkou práci, obránci domácích se jim rychlostně vyrovnali a jejich úniky dokázali eliminovat. Domácí se ještě prezentovali několika střelami mimo a také do rukou M. Mareše, ale to již věděli, že výsledek 5:2 je pro ně plně dostačující.