Mynařík Jan Obránce
Vrkoslav Ladislav Obránce
Zubec David Obránce

Zpráva

V prvním poločase jsme byli tím lepším mužstvem. Domácí se prakticky nedostali do šance. Naopak duo Vojta & Vojta bylo hodně nebezpečné. S využitím své rychlosti se dostávali do šancí. V 25. minutě se poprvé trefil V. Anděl. Po nahrávce prostředkem si ještě narazil s V. Vošickým mezi beky a dával do prázdné. Brankou do šatny na 2:0 dával opět V. Anděl. L. Jelínek nahrál J. Lebedovi na střed, ten vyslal nahrávkou mezi obránce V. Anděla, který se v samostatném nájezdu nemýlil.

Ve druhém poločase přišlo určité zlepšení hry domácích. Stále jsme dokázali vcelku bez problémů držet čisté konto. Přišly i další naše šance. Po jedné takové dával na 0:3 P. Bystričan. Rozhodčí však podrželi domácí a vymysleli si ofsajd. K navýšení byl blízko i J. Maršoun, který po nahrávce J. Lebedy šel sám z rohu vápna, ale střelu na zadní tyč gólman vyrazil. Po tom, co v 52. minutě viděl V. Vošický za běžný faul žlutou kartu, musel po druhé žluté za nezadrženou střelu po odpískání v 85. minutě do sprch. To byl signál pro domácí, a ti začali být velice nebezpeční. V 89. minutě se jim dokonce povedlo snížit. Jejich tlak byl drtící, míč nám několikrát poskakoval na brankové čáře, ale naštěstí jsme ho již do branky nepustli. Také díky zázračným zákrokům J. Doležala. Z Nespek jsme si tak přivezli tři cenné a zasloužené body.