Anděl Vojtěch Útočník
Zubec David Obránce
Dvořák Jakub Záložník

Zpráva

Trenér D. Zubec nechtěl nepovedené utkání ani hodnotit. Do úvodní šance se řítil unikající V. Vošický, ale rozhodčí akci zastavil pro údajný faul. Ve 3. minutě P. Bystričan trefil zpětnou nahrávkou Mich. Dvořáka, čehož domácí využili k samostatnému úniku – 1:0. Na 2:0 zvýšili domácí po akci po straně L. Jelínka, dostali se do vápna a po nahrávce snadno doklepávali. Další sporná situace v našem vápně znamenala opět změnu skóre. J. Doležal vlétl do souboje J. Lebedy s protihráčem, byl faulován, ale rozhodčí nechal domácí míč poslat do branky potřetí. Ve 35. minutě se musí domácím sportovně nechat, že střela z rohu velkého vápna byla opravdu krásná a J. Doležal neměl šanci. Po poločasové „domluvě“ od trenéra D. Zubce se hra ve druhém poločase trochu zlepšila, ale branka již nepadla žádná.